top of page
  • Writer's pictureDideli maži ekranai

Seminarų ciklas pedagogams|ėms


Medijų raštingumo projektas „Dideli maži ekranai“ kviečia vyresniųjų klasių mokytojus|as, jaunimo ugdytojus|as dalyvauti 4 trečiadienių nuotolinių seminarų cikle su įvairių medijų sričių kūrėjais|omis ir tyrinėtojais|omis. Seminarų metu ugdysite medijų raštingumo kompetenciją, įgysite žinių apie jaunimą labiausiai dominančias medijas (kiną, reklamas, socialinius tinklus, televiziją, kompiuterinius žaidimus, multimedijų žurnalistiką) bei sužinosite medijų edukacijos metodų, kuriuos galėsite pritaikyti ugdymo veiklose.


Seminarai vyks 4 trečiadienius 2022 m. vasario 23 - kovo 23 d. laikotarpyje. Visus norinčius dalyvauti seminarų cikle, kviečiame registruotis, pildant šią formą.PROGRAMA


I seminaras

Vasario 23 d. 12:00 - 14:30

Vieta – ZOOM

Kino edukacijos seminaras „Kokią informaciją teikia dokumentinis kinas?“


Seminaro metu kartu su kino režisieriumi, operatoriumi Mindaugu Survila gvildensime temą „Kokią informaciją teikia dokumentinis kinas?“ ir aptarsime jo dokumentinį filmą „Stebuklų laukas“, įvertintą „Sidabrinės gervės“ apdovanojimu. Po klausimų-atsakymų sesijos kartu su kino edukatore Ginte Žulyte tyrinėsime šiam filmui sukurtą edukacinę medžiagą.


II seminaras

Kovo 2 d. 13:00 - 15:30

Vieta – ZOOM


Seminaro metu kartu žurnalistu, dokumentikos fotografu Artūru Morozovu kalbėsime apie tai, kaip objektyviai teikti informaciją iš karo zonos. Antrojoje seminaro dalyje kartu su dokumentinio kino ir teatro režisiere, LMTA dėstytoja Živile Mičiulyte tyrinėsime post-tiesos fenomeną bei realybę televizijoje.


III seminaras

Kovo 16 d. 13:00 – 15:30

Vieta – ZOOM


Seminaro metu kartu su skaitmeninės rinkodaros strategu Tomu Nemūra gvildensime socialinių tinklų ir kritinio mąstymo temą. Antrojoje seminaro dalyje kartu su režisiere Dovile Šarutyte tyrinėsime vizualines poveikio priemones, naudojamas reklamose.


IV seminaras

Kovo 23 d. 13:00 -15:30

Vieta – ZOOM


Kartu su VU ugdymo mokslų instituto direktore Sandra Kaire kalbėsime apie tarpkultūriškumą ir medijų edukaciją, o su vienu žymiausių medijų specialistų Europoje John Potter tyrinėsime socialines medijas ir tapatybę internete.


Pedagogams(-ėms), jaunimo ugdytojams(-oms), dalyvavusiems(-ioms) visame 4 trečiadienių seminarų cikle, bus siunčiami jų dalyvavimą ir ugdytą medijų raštingumo kompetenciją patvirtinantys pažymėjimai.


Projektą vykdo „Meno avilys“, bendradarbiaujant su Britų taryba Lietuvoje. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.

Comentários


bottom of page