top of page

Metodinė medžiaga

rankos_3 transparent.png

Žemiau pateikiama metodinė medžiaga vyresniųjų klasių mokytojams (-oms), jaunimui aktualioms audiovizualinėms medijoms analizuoti. Kiekvienai medijai skirtą metodinę medžiagą sudaro įvadas ir atvejų analizės, kuriose pateikiamos kūrinio aptarimo gairės, pamokų planai, užduotys mokiniams (-ėms) ir literatūros sąrašas. Metodinė medžiaga paruošta peržiūrai ar atsisiuntimui.

 

Puslapio apačioje rasite vieną pirmųjų edukacinių priemonių medijų raštingumo tema pradinių ir ikimokyklinių klasių mokytojams (-oms) „Babūnas mėnulyje“.

Metodinę medžiagą rekomenduojame formaliojo ar neformaliojo vaikų ir jaunimo ugdymo atstovams (-ėms), socialiniams (-ėms) pedagogams (-ėms), psichologams (-ėms), bibliotekininkams (-ėms) ir kitiems besidomintiems medijų raštingumu. 

Untitled design (7).png

Medijų sritys

Dirbtinis intelektas

Pasirinkus Jus dominančią temą, siūlome perskaityti su ja supažindinantį įvadą ir vieno ar dviejų atvejų analizę, taip pat peržiūrėti juose analizuojamus kūrinius. Įvadu ir atvejo analize siekiama pagilinti mokytojo(s) žinias apie medijų sritį ir kūrinius (atvejus), suteikti naujų idėjų jų interpretacijai ar tiesiog priminti specifines sąvokas. Atkreipiame dėmesį, kad išdėstyti visos šiose dalyse pateikiamos informacijos mokiniams (-ėms) nėra būtina. Įvertinę savo klasės ypatumus, galite keisti užduočių seką, jas adaptuoti, įtraukti naujų ar kai kurių atsisakyti. Rekomenduojame derinti analizės ir kūrimo užduotis, užtikrinant nuolatinę kūrimo ir refleksijos procesų sąveiką.

Metodinė medžiaga pradinėms ir ikimokyklinėms klasėms

Projekto koordinatorė
Kotryna Kraynaitė
+37065366804
kotryna.kraynaite@menoavilys.lt

Projekto vadovė
Dovilė Alėbaitė
+37061812059
dovile.alebaite@menoavilys.lt

MENO AVILYS
A. Goštauto g. 2, Vilnius
info@menoavilys.lt
www.menoavilys.org

Metodinė medžaga
bottom of page